Pastelinės Miegančios rožės po stiklo gaubtu

Puiki proga nustebinti savo artimą žmogų natūraliom gėlėm, kurios džiugins iki trijų metų!  Ši gėlių kompozicija yra iš stabilizuotų (miegančių) augalų, kurių gyvenimo trukmė yra iki kelerių metų! Terminas “stabilizuota” apibūdina sudėtingas technologijas, kurių pagalba užtikrinamas gėlių ilgaamžiškumas, plastiškumas bei švelnumas! 


Tai suteikia galimybę mėgautis laikui nepavaldžiu gamtos grožiu ekologiškai, ekonomiškai ir be jokių papildomų rūpesčių! 

Išmėginkite šią naujovę jau dabar! 


Gaubtas 14 cm aukščio, gali būti dekoruotas  lipduku su užrašu (tiesiog, pažymėkite užsakymo pastabose, kokio lipduko pageidausite: Su gimimo diena / Su gražia švente / Mylimiausiam / Mylimai mokytojai / Sveikinimai / Mamytei).  


Dėl individualaus užrašo susisiekite arba iš karto užsisakykite įsigydami individualaus dizaino lipduką ar graviruotą kortelę  - gamyba užtrunka iki 7 d.d.
Kompozicija stiklo vazoje su stabilizuotomis, ilgai žydinčiomis rožėmis.

! Pastaba. Kompozicija yra rankų darbo, todėl kiekvienas gaminys yra vienetinis, unikalus ir gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje - smulkiomis detalėmis, spalviniais akcentais, dydžio parametrais, floristiniu apipavidalinimu.

29.00€