Raudona mieganti rožė po gaubtu

Liūdna, kai puokštės greit nuvysta ir tenka su jomis atsisveikinti? 

Puiki proga nustebinti savo artimą žmogų natūraliom gėlėm, kurios džiugins iki trijų metų!  Ši gėlių kompozicija yra iš stabilizuotų (miegančių) augalų, kurių gyvenimo trukmė yra iki kelerių metų! Terminas “stabilizuota” apibūdina sudėtingas technologijas, kurių pagalba užtikrinamas gėlių ilgaamžiškumas, plastiškumas bei švelnumas! 


Tai suteikia galimybę mėgautis laikui nepavaldžiu gamtos grožiu ekologiškai, ekonomiškai ir be jokių papildomų rūpesčių! Išmėginkite šią naujovę jau dabar! Šią kompoziciją išsiunčiame per 24 valandas!


Gaubtas 14 cm aukščio, gali būti dekoruotas lipduku su užrašu (tiesiog pažymėkite komentaruose, kokio lipduko pageidausite: Myliu / Su Gimimo Diena! / Su gražia švente / Mylimiausiam / Mylimai mokytojai / Mamytei / Sveikinimai)


Dėl individualaus užrašo susisiekite arba iš karto užsisakykite įsigydami individualaus dizaino lipduką ar graviruotą kortelę  - gamyba užtrunka iki 7 d.d.
Kompozicija stiklo vazoje su stabilizuotomis, ilgai žydinčiomis rožėmis.

! Pastaba. Kompozicija yra rankų darbo, todėl kiekvienas gaminys yra vienetinis, unikalus ir gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje - smulkiomis detalėmis, spalviniais akcentais, dydžio parametrais, floristiniu apipavidalinimu.

18.99€
Dovanų dėžutė: