46% PIENIŠKAS ŠOKOLADAS SU SKRUDINTAIS LAZDYNO RIEŠUTAIS IR KARAMELINIAIS TRAŠKUČIAIS.

Rankų darbo LAROCHÉ šokoladai pagaminti su meile. Filosofija: kiekvienas kąsnis yra svarbiausia!

Vienos rūšies „single origin“ šokoladas iš Dominikos Respublikos, Hispaniola salos. Pasižymi idealiu balansu tarp kakavos intensyvumo ir pieniško saldumo. Turi lengvo vaisiško rūgštumo ir šiek tiek kartumo. Gausiai praturtintas šviežiai skrudintais ir kruopščiai atrinktais lazdyno riešutais. Dar daugiau džiaugsmo gomuriui suteikia karameliniai traškučiai.

Pagrindiniai ingredientai: Šokoladas, Lazdyno riešutai, Karameliniai traškučiai.

Liedami ir puošdami šokoladą daug dėmesio skiriame detalėms. Naujai gimusio šokolado išvaizda yra unikali – su autentiškomis formomis ir  žymėmis – kaip ir visų mūsų, žmonių.

Šokoladus gaminamas iš aukščiausios kokybės kakavos pupelių, augintų Vakarų Afrikoje, Pietų Amerikoje, Azijos salynuose. Šokoladai turi nuo 10% iki 20% (visos masės) kruopščiai atrinktų priedų ir pagardų. Visi ingredientai keliauja tik iš patikimų gamintojų ir ūkininkų. Šokolado gamyboje naudojama keletas rūšių riešutų, džiovintos bei liofilizuotos uogos ir vaisiai, įvairūs prieskoniai, arabika kava bei kitos gamtos gėrybes. Nenaudojama dažiklių, skonio stipriklių ar kitų nenatūralių medžiagų.

Didžioji dalis naudojamo šokolado priklauso „Cocoa Horizons“ fondui, kuris veikia Dramblio Kaulo Krante, Ganoje bei Kamerūne. Fondas rūpinasi kakavos augintojų-ūkininkų ir jų bendruomenių švietimu, švaraus vandens ir medicinos prieinamumu, Afrikos vaikų darbo problema, jų kasdienio gyvenimo gerinimu. 

Ingredientų kilmės šalys
Šokoladas: Dominkos Respublika, Hispaniola
Lazdyno riešutai: Azerbaidžanas
Karameliniai traškučiai:  Didžioji Britanija

Grynasis svoris: 100g (± 10g)
Įpakavimas: kartoninė dėžutė su ištraukiamu stalčiuku, maišelis apsaugai nuo aplinkos poveikio

5.49€