KARAMELINIS ŠOKOLADAS SU IMBIERU, IMBIERINIAIS SAUSAINIAIS, GARAM MASALA PRIESKONIAIS, DRUSKA IR TONKA.

Rankų darbo LAROCHÉ šokoladai pagaminti su meile. Filosofija: kiekvienas kąsnis yra svarbiausia!

Ši šokolado plytelė yra tobulas baltojo šokolado ir karamelės derinys. Skonio išskirtinumą garantuoja egzotiški „garam masala“ prieskoniai ir paslaptingoji Tonka pupelė. Atsvara saldumui – gaivūs ir tuo pačiu aštrūs imbiero kubeliai. Dar daugiau džiaugsmo gomuriui suteikia imbierinių sausainių gabalėliai ant viršaus ir viduje. Šiam deriniui atsiskleisti padeda išskirtinio skonio „Fleur de sel“ druska.

Pagrindiniai ingredientai: Šokoladas, Imbieriniai sausainiai, Karamelizuotas imbieras, Masala prieskoniai: imbieras, kardamonas, cinamonas , Druska „Fleur de sel“, Tonka pupelės.

Liedami ir puošdami šokoladą daug dėmesio skiriame detalėms. Naujai gimusio šokolado išvaizda yra unikali – su autentiškomis formomis ir  žymėmis – kaip ir visų mūsų, žmonių.

Šokoladus gaminamas iš aukščiausios kokybės kakavos pupelių, augintų Vakarų Afrikoje, Pietų Amerikoje, Azijos salynuose. Šokoladai turi nuo 10% iki 20% (visos masės) kruopščiai atrinktų priedų ir pagardų. Visi ingredientai keliauja tik iš patikimų gamintojų ir ūkininkų. Šokolado gamyboje naudojama keletas rūšių riešutų, džiovintos bei liofilizuotos uogos ir vaisiai, įvairūs prieskoniai, arabika kava bei kitos gamtos gėrybes. Nenaudojama dažiklių, skonio stipriklių ar kitų nenatūralių medžiagų.

Didžioji dalis naudojamo šokolado priklauso „Cocoa Horizons“ fondui, kuris veikia Dramblio Kaulo Krante, Ganoje bei Kamerūne. Fondas rūpinasi kakavos augintojų-ūkininkų ir jų bendruomenių švietimu, švaraus vandens ir medicinos prieinamumu, Afrikos vaikų darbo problema, jų kasdienio gyvenimo gerinimu. 

Ingredientų kilmės šalys:
Šokoladas: Vakarų Afrika 
Imbieriniai sausainiai: Švedija
Imbieras: Tailandas
Druska „Fleur de sel”: Prancūzija
Tonka pupelės: Brazilija

Grynasis svoris: 100g (± 10g)
Įpakavimas: kartoninė dėžutė su ištraukiamu stalčiuku, maišelis apsaugai nuo aplinkos poveikio.

5.49€