RUBY ŠOKOLADAS SU PISTACIJOMIS, LIOFILIZUOTOMIS AVIETĖMIS IR SERBENTAIS, CHIA SĖKLOMIS

Rankų darbo LAROCHÉ šokoladai pagaminti su meile. Filosofija: kiekvienas kąsnis yra svarbiausia!

„Ruby”  išskirtinio skonio ir natūralios rožinės spalvos šokolado plytelė. Intensyvus vaisiškas šviežumas, rūgštumas ir saldumas vienu metu. Ruby uniklų skonį papildo natūralios avietės ir juodieji serbentai iš Lietuvos ūkių. Dar daugiau malonumo gomuriui suteikia aukščiausios rūšies pistacijos ant šokolado viršaus bei viduje. Maža paslaptis – naudingosios chia sėklos.

Pagrindiniai ingredientai: Šokoladas, Pistacijos, Chia sėklos, Liofilizuotos avietės, Liofilizuoti juodieji derbentai.

Liedami ir puošdami šokoladą daug dėmesio skiriame detalėms. Naujai gimusio šokolado išvaizda yra unikali – su autentiškomis formomis ir  žymėmis – kaip ir visų mūsų, žmonių.

Šokoladus gaminamas iš aukščiausios kokybės kakavos pupelių, augintų Vakarų Afrikoje, Pietų Amerikoje, Azijos salynuose. Šokoladai turi nuo 10% iki 20% (visos masės) kruopščiai atrinktų priedų ir pagardų. Visi ingredientai keliauja tik iš patikimų gamintojų ir ūkininkų. Šokolado gamyboje naudojama keletas rūšių riešutų, džiovintos bei liofilizuotos uogos ir vaisiai, įvairūs prieskoniai, arabika kava bei kitos gamtos gėrybes. Nenaudojama dažiklių, skonio stipriklių ar kitų nenatūralių medžiagų.

Didžioji dalis naudojamo šokolado priklauso „Cocoa Horizons“ fondui, kuris veikia Dramblio Kaulo Krante, Ganoje bei Kamerūne. Fondas rūpinasi kakavos augintojų-ūkininkų ir jų bendruomenių švietimu, švaraus vandens ir medicinos prieinamumu, Afrikos vaikų darbo problema, jų kasdienio gyvenimo gerinimu. 

Ingredientų kilmės šalys:
Šokoladas: Brazilija, Ekvadoras, Dramblio Kaulo Krantas
Pistacijos: Iranas
Chia sėklos: Čilė
Avietės: Lietuva
Juodieji serbentai: Lietuva

Grynasis svoris: 100g (± 10g)
Įpakavimas: kartoninė dėžutė su ištraukiamu stalčiuku, maišelis apsaugai nuo aplinkos poveikio.

5.49€