Dovanų idėjos

Dovanų idėjos JAI

Populiariausia dovana moteriai - tai natūralių ilgai žydinčių gėlių kompozicija. Visos kompozicijos dailiai supakuotos todėl galite nustebinti ir nusiųsti tiesiai į namus ar darbovietę. 
Universali dovana namų kvapai, kurie suteiks namų erdvei išskirtinumo, o kvepiančios žvakės švelniai abgaus ir atpalaiduos jaukiais vakarais namuose. Geriausiai draugei užriškite raudonojo siūlo apyrankę su užkoduotais žodžiais ar padovanokite tikrą namų SPA...

Dovanų idėjos JAM

Dovanos vyrui, vertinančiam išskirtinumą ir prabangą. Populiariausio žvakių gamintojo pasaulyje automobilio kvapai, prabangi kosmetika ar įsimintinas keliones primenentis nutrinamas žemėlapis?

Dovanos VESTUVIŲ ar KRIKŠTYNŲ proga
Prabangūs rankų darbo veliūriniai vokai, albumai, palinkėjimų knygos, krikštadėžės, nuotraukų dėžės, reljefinės grafikos atvirukai ir paveiklai, autoriniai tapybos darbai akvarele pagal užsakymą, stabilizuotų rožių kompozocijos su individualiais užrašais.
Verslo dovanos

Pasirūpinsime, kad Jūsų įmonę atspindėtų personalizuotos dovanos, nepriklausomai nuo dovanų kiekio ar biudžeto. Folijuoti blizgūs lipdukai, įvairių spalvų juostelės su spauda padarys Jūsų dovaną ypatingą.

 

Patikėkite visus verslo dovanų rūpesčius mums, susisiekdami: info@giftlab.lt arba tel.: +370 64411144