Dovanų idėjos

Padovanokite nuoširdžiausias emocijas patikėdami dovanas GiftLAB. Mes pasirūpinsime kiekviena detale nuo idėjos iki pakuotės.

Nesvarbu, kokia tai proga, mūsų tikslas visada yra tas pats – nustebinti ir padovanoti šypseną!

 

Pritrūkote įdėjų? O gal nerandate Jūsų poreikius atitinkančios dovanos, arba norite sulaukti Jums paruošto pasiūlymo? Patikėkite visus asmeninių ar verslo dovanų rūpesčius mums, atsiųsdami mums užklausą: info@giftlab.lt arba susisiekdami tel.: +370 606 67766. 


Su meile, GiftLAB 


Dovanų idėjos JAI
Populiariausia dovana moteriai - tai natūralių ilgai žydinčių gėlių kompozicija. Visos kompozicijos dailiai supakuotos, todėl galite nustebinti ir nusiųsti tiesiai į namus ar darbovietę. 
Universali dovana - namų kvapai, kurie suteiks namų erdvei išskirtinumo, o kvepiančios žvakės švelniai apgaubs ir atpalaiduos jaukiais vakarais namuose. Dovanokite! Rasite dar daug kitų malonių staigmenų ar šokolado.
Dovanų idėjos JAM

Dovanos vyrui, vertinančiam išskirtinumą ir prabangą. Automobilio kvapas ar įsimintinas keliones primenantis nutrinamas žemėlapis?

Dovanos VESTUVIŲ ar KRIKŠTYNŲ proga
Prabangūs rankų darbo veliūriniai vokai,  reljefinės grafikos atvirukai ir paveikslai, stabilizuotų rožių kompozicijos su individualiais užrašais.
Verslo dovanos

Pasirūpinsime, kad Jūsų įmonę atspindėtų personalizuotos dovanos, nepriklausomai nuo dovanų kiekio ar biudžeto. Folijuoti blizgūs lipdukai, įvairių spalvų juostelės su spauda padarys Jūsų dovaną ypatingą.