Stabilizuotos rožės - kas tai? Priežiūra ir panaudojimas

Miegančios rožės - tai ilgai žydinčios gėlės, bei jų kompozicijos – netradicinė, ilgai akis ir širdį džiuginanti dovana bet kokios šventės proga, įspūdinga interjero puošybos detalė. 

Pagal specialią technologiją apdorotos (stabilizuotos) gyvos rožės, kurių spalva yra tokio pat sodrumo kaip tikrų gėlių, o jų žiedlapiai, lapeliai tokie pat švelnūs ir minkšti, kad atrodo, jog gėlės ką tik nuskintos. Gražią išvaizdą stabilizuotos rožės paprastai išsaugo nuo aštuonių mėnesių iki trejų metų. Jų nereikia merkti į vandenį, jos nejaučia šviesos stygiaus ir į aplinką jos neišskiria sveikatai pavojingų medžiagų, rožių apdirbimo procesas atitinka ekologinius Europos standartus. Net ir tų, kurių žiedai yra, taip sakant, netikrų spalvų (mėlynos, šokoladinės, žalios ir kt.). Miegančios rožės nereikalauja ypatingos priežiūros, tačiau yra keletas taisyklių, kurių verta paisyti, siekiant, kad gėlės kuo ilgiau išlaikytų gražią išvaizdą.

*Stenkitės, kad ant žiedlapių bei lapų nepatektų vandens lašų.

*Kartas nuo karto dulkes nuo gėlių kruopščiai nuvalykite drėgna minkšta kempinėle. Tai darykite dažniau, jeigu jos puošia patalpą, kurioje itin sausas oras. Tačiau geriausia rekomenduojame dulkes nupūsti.

*Nelaikykite stabilizuotų rožių drėgnose patalpose (vonios kambaryje, baseino ar pirties prieigose). Rekoemenduojame drėgnoms patalpoms rinktis uždaras kompozicijas po stiklo gaubtu ar kupolu.

*Stabilizuotoms rožėms nėra gerai staigūs temperatūros svyravimai bei tiesioginiai saulės spinduliai. Rekomenduojama temperatūra 5-30 C


Kaip ir kur galima panaudoti?

Jas gražu dovanoti ir po vieną, ir glėbiais. Tokios gėlės labai tinka įvairiausioms gėlių kompozicijoms paįvairinti, tiksliau – suteikti joms ilgaamžiškumo natą.

Stabilizuotas rožes gražu komponuoti dekoratyviuose skaidraus stiklo induose su įvairiomis detalėmis (pavyzdžiui, akmenėliais, kriauklėmis), saldėsiais ir kitokiais aksesuarais.

Iš jų galima modeliuoti foto sienas, floristines skulptūras, pinti girliandas šventės vietai, jaunųjų ir kitų vestuvių svečių automobiliams puošti.

Stabilizuotos rožės, gėlės ar samanos - puikus pasirinkimas dekoruojant konferencijų, pobūvių sales, kitos paskirties erdves.

Stabilizuotas rožės žiedas - jaukus akcentas pakuojant dovanas, stilizuojant, pavyzdžiui, kažkam įteikti skirtus firminius įmonės atributus. Tokių gėlių žiedais gražu papuošti vaišių stalą, stilizuoti lėkštes.

Šių unikalių gėlių galima užsakyti internetu, klientui pageidaujant, kurjerisjas gali pristatyti į namus ar darbą. Stabilizuotos rožės akis ir širdis džiugina ne vienerius metus!