Kvepiantis kutas namams ar automobiliui

Specialus kvepiantis kutas dovanų dėžutėje su 100 proc. natūraliais kvapais namams ar automobiliui!

 Aromaterapinių kvepalų formulėse naudojami tik terapinio poveikio eteriniai aliejai bei egzotinių augalų natūralūs atarai, todėl sklindantis kvepalų aromatas teigiamai veikia Jūsų emocijas bei mintis. Be sintetinių kvapų ir kvapiklių, be ftalatų!

Nr. 1 - Verbenos - gaivus, lengvas, bet šiltas vasariškas aromatas, kuriame verbenų aromatas persipynęs su greipfrutų, jazminų ir ylang-ylang kvapais. Viršutinės natos: verbenos, greipfrutai / Vidurinės natos:  ylang-ylang, irisai, jazminai / Pagrindinės natos: pačiulis, gintaras, kedras.

Nr. 2 - Saldžioji levanda - aksominis švelnumas, prabanga ir lengvumas. Atpalaiduojantis ypatingų aromatų mišinys padės pamiršti kasdienius rūpesčius ir atkurs harmoniją. Viršutinės natos: levanda, bergamotė / Vidurinės natos: gintaras, levanda / Pagrindinės natos: tonka, medis.

Nr. 3 - Vynas ir cukruoti vaisiai - vynuogių ir saldus cukruotų vaisių aromatas. Besipinantys žemuogių ir šilauogių kvapai kvepia kaip tikras desertas. Natos: raudonosios vynuogės, braškės, gervuogės, burboninė vanilė.

Kvepalų buteliukas yra su purkštuku, todėl lengva dozuoti ir paskleisti kvapą namuose, ofise ar automobilyje.

Pasirinkę "Be kvapo" įsigysite kutą, kurį galėsite pakvėpinti savo turimu namų, automobilio kvapu ar eteriniu aliejumi.

0.00€
Kuto kvapai: