Žvakė su LOGO ar individualaus dizaino lipduku

Sukurta mylintiems akimirkos žavesį bei trokštantiems pripildyti darbo ar poilsio erdvę ramybės ir šilumos. Pagaminta Lietuvoje, rankų darbo, natūralios iš sojų vaško. Svoris 140 g / dega 35-40 val.

 

Galimi kvapai:

· Ąžuolas ir gintaras. Dominuojantis medžio žievės kvapas, persipynęs su muskuso ir žolelių deriniu. Gintaro dvelksmas sukuria namų jaukumą. 

· Įkvėpimas. Jo pagautas gali rašyti eiles, išlieti širdį ant drobės, nudirbti visus darbus! O jeigu dar pagardinus bergamočių prisilietimu, smulkintu imbieru ar tiesiog sumaišius kedrų ir pačiulių švelnius prisilietimus…? Įkvėpimas – jis daro stebuklus! 

· Smilkalai ir mira. Paslaptingas ir sodrus rytietiškas kvapas, pasakojantis, paliekantis malonu smilkalų ir miros šleifą.  Viršutinės natos: smilkalinė bosvelija, mira / Vidurinės natos: balzaminas, pačiulis / Pagrindinės natos: sandalmedis. 

· Peršalus. Gaiviai aitrus eukalipto kvapas apgaubia jaukia šiluma bei minčių ramybe ir palengvina kvėpavimą. Būkite sveiki!

· Bambukas. Malonus bambuko stiebų, kvapiųjų auksabarzdžių ir pačiulių kvapas, susimaišęs su vos juntamu kanapių sėklų ir samanų aromatu.


Minimalus užsakymas 10 vnt. - 150 Eur 
Į kainą įskaičiuotas lipdukas su norimu logotipu ar užrašu (4*4 cm auksinis / sidabrinis ant skaidraus / balto / juodo pagrindo). 
150.00€
Minimalus kiekis: