Rausvos miegančios rožės po gaubtu (pelenų rausva)

Liūdna, kai puokštės greit nuvysta ir tenka su jomis atsisveikinti? 

Puiki proga nustebinti savo artimą žmogų natūraliom gėlėm, kurios džiugins iki trijų metų!  Ši gėlių kompozicija yra iš stabilizuotų (miegančių) augalų, kurių gyvenimo trukmė yra iki kelerių metų! Terminas “stabilizuota” apibūdina sudėtingas technologijas, kurių pagalba užtikrinamas gėlių ilgaamžiškumas, plastiškumas bei švelnumas! 


Tai suteikia galimybę mėgautis laikui nepavaldžiu gamtos grožiu ekologiškai, ekonomiškai ir be jokių papildomų rūpesčių! Puiki dovana vestuvių, krikštynų proga ar gimus stebuklėliui.Gaubtas 14 cm aukščio.

Esant galimybei, gali būti dekoruotas užrašu (tiesiog pažymėkite komentaruose, kokio užrašo pageidausite: pvz., Mylimai / Su gražia švente / Mylimiausiam / Mylimai mokytojai / Su gimimo diena! / Sveikinimai / Mamytei / AČIŪ / Iš visos).  


Dėl individualaus užrašo susisiekite arba iš karto užsisakykite įsigydami individualaus dizaino lipduką ar graviruotą kortelę  - gamyba užtrunka iki 7 d.d.
Kompozicija stiklo vazoje su stabilizuotomis, ilgai žydinčiomis rožėmis.

! Pastaba. Kompozicija yra rankų darbo, todėl kiekvienas gaminys yra vienetinis, unikalus ir gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje - smulkiomis detalėmis, spalviniais akcentais, dydžio parametrais, floristiniu apipavidalinimu.

36.00€